2017-09-08
Ruszyły prace nad Wytycznymi DAFA do odbiorów dachów!
Wychodząc naprzeciw problemom wykonawców przy odbiorach budynków, w DAFA powstała Grupa Merytoryczna w celu opracowania „Wytycznych do odbiorów dachów eksponowanych”. (...) więcej »

2017-09-05
Katalog Członków DAFA
W związku z zainteresowaniem inwestorów, generalnych wykonawców, architektów i projektantów współpracą z firmami rekomendowanymi i certyfikowanymi przez Stowarzyszenie, wydaliśmy Katalog Członków DAFA (...) więcej »

2017-08-10
Relacja ze spotkania Grupy Merytorycznej PPOŻ.
W dniu 09 sierpnia Grupa Merytoryczna PPOŻ. Stowarzyszenia DAFA zakończyła ponad roczną pracę nad wytycznymi „Bezpieczeństwo pożarowe dachów”. (...) więcej »

2017-07-12
Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!
Przed przystąpieniem do realizacji inwestycji dachu płaskiego, fasady czy dachu zielonego warto sprawdzić rzetelność firmy wykonawczej i producentów poszczególnych materiałów budowlanych. (...) więcej »

2017-06-30
Doroczne Spotkanie Stowarzyszenia DAFA
Od jedenastu lat Stowarzyszenie DAFA organizuje wiosną branżowe wydarzenie dla swoich Członków – przedstawicieli firm wykonawczych oraz producentów i dostawców materiałów na dachy płaskie i fasady. Tegoroczne spotkanie odbyło się w dn. 18-19 maja w Kielcach. (...) więcej »

2017-06-26
Spotkanie DAFA - PSD
Stowarzyszenie DAFA przyjęło zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w dn. 26.06.2017 r. w siedzibie PSD w Warszawie. (...) więcej »

2017-06-04
Zaproszenie na konferencję - Optymalizacja rozwiązań projektowych w konstrukcjach stalowych
Konstrukcje Stalowe - to cykl konferencji szkoleniowych Archmedia, objętych współpracą merytoryczną przez Stowarzyszenie DAFA. W programie konferencji ekspert DAFA - Pan Michał Wilk poprowadzi wykład nt. „Wytycznych DAFA do projektowania i wykonania lekkich metalowych obudów ścian i dachów." (...) więcej »

2017-06-02
Wydanie II edycji Katalogu rozwiązań akustycznych
Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce opracowany w ramach GM AKUSTYKA: „DAFA A 2.01. Katalog rozwiązań akustycznych – wydanie II”. (...) więcej »

archiwum


WARSZTATY DLA WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD

 Stowarzyszenie DAFA organizuje w dn. 21/22 września w Krakowie VIII PANEL DYSKUSYJNY.

Warsztaty skoncentrowane będą na omówieniu
Ogólnych Warunków Realizacji Kontraktuw kontekście pułapek w umowach oraz jak się przed nimi ustrzec?

Panel poprowadzą doświadczeni radcy prawni z renomowanej Kancelarii GESSEL z Warszawy.

Panele Dyskusyjne DAFA są unikalną na polskim rynku platformą bezpośredniej komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy wykonawcami. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie w większym zakresie oddziaływać na rynek.

Zainteresowane udziałem w warsztatach organizowanych przez DAFA firmy zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT Z BIUREM STOWARZYSZENIA
ul. J. Cygana 4, 45-131 Opole
T: 77 44 28 600
M: 600 48 28 85
E:
biuro@dafa.com.pl

OBSERWUJ NAS NA: