Aktualności: Podsumowanie VIII Panelu Dyskusyjnego Wykonawców w DAFA
Podsumowanie VIII Panelu Dyskusyjnego Wykonawców w DAFA
2016-10-05

Podsumowanie VIII Panelu Dyskusyjnego Wykonawców w DAFA

W dniu 29 września we Wrocławiu Stowarzyszenie DAFA zorganizowało drugi w tym roku Panel Dyskusyjny w formie warsztatów dla swoich Członków - wykonawców.

Wzięło w nim udział 30 osób z 13 firm członkowskich o profilu wykonawczym.

Spotkanie poprowadzili reprezentanci renomowanej Kancelarii GESSEL z Warszawy:
mec. Maciej Boryczko, mec. Marzena Kwaczyńska oraz mec. Małgorzata Paszkowska.


Od lewej: Marzena Kwaczyńska (Kancelaria GESSEL), Maciej Boryczko, (Kancelaria GESSEL), Małgorzata Paszkowska (Kancelaria GESSEL), Witold Okoński (Prezes Zarządu DAFA), Adam Krzanik (Członek Zarządu DAFA)

Warsztaty poświęcone były zasadom zawierania umów i niekorzystnym z punktu widzenia wykonawcy zapisom, zasadom ostrożności i odpowiedzialności stron.

Ciekawa formuła studium przypadku dała możliwość przeanalizowania i podzielenia się doświadczeniami uczestników w negocjowaniu umów handlowych ze zleceniodawcami i poglądami na konkretne problemy wynikające z ich realizacji.


Uczestnicy Warsztatów DAFA

Duże zaangażowanie uczestników oraz mnogość zgłaszanych tez i zagadnień potwierdziły potrzebę i zasadność organizacji tego typu spotkań.


Uczestnicy Warsztatów DAFA

Po oficjalnej części warsztatów Stowarzyszenie DAFA zaprosiło Gości na kolację serwowaną w restauracji na wrocławskim rynku.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Panele Wykonawców w DAFA są unikalnym na polskim rynku forum dla wykonawców. Spełniają nie tylko istotną rolę integrującą podmioty na co dzień konkurujące ze sobą, ale przede wszystkim dotykają newralgicznych dla funkcjonowania firm problemów i sposobów im przeciwdziałania.

Zainteresowane współpracą firmy wykonawcze prosimy o kontakt z biurem DAFA.cofnij  |  do góry  |  drukuj